Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee

Sandler Negotiations Tour

Jeśli zarabiasz dzięki nieruchomościom – czy to jako inwestor, czy też pośrednik – to prawdopodobnie każdego dnia prowadzisz negocjacje z potencjalnymi klientami. I albo to Ty oczekujesz od nich obniżek, rabatu, ustępstw i innych korzystnych warunków, albo to oni oczekują tego od Ciebie…

Sprawdź nadchodzące terminy!

Negocjacje nieruchomości wg metodologii Sandler Training

Warsztaty on-line + projekt grywalizacyjny w aplikacji mobilnej

Jeśli zarabiasz dzięki nieruchomościom – czy to jako inwestor, czy też pośrednik – to prawdopodobnie każdego dnia prowadzisz negocjacje z potencjalnymi klientami. I albo to Ty oczekujesz od nich obniżek, rabatu, ustępstw i innych korzystnych warunków, albo to oni oczekują tego od Ciebie… Jeśli nie wiesz, jak prowadzić negocjacje, nie władasz technikami negocjacyjnymi i zdajesz się na intuicję oraz przychylność losu, to zapewne część transakcji przechodzi Ci koło nosa, a na pozostałej części tracisz od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Tyle że prawdopodobnie nawet o tym nie wiesz.

Jeśli chciałbyś przyswoić sztukę skutecznych negocjacji i doprowadzać do warunków, na których Ci zależy, mam dla Ciebie pewną propozycję: unikatowy projekt szkoleniowo-wdrożeniowy Sandler Negotiations Tour:

4 warsztaty on-line, po 4 godziny, w tygodniowych odstępach przez 4 tygodnie.

Łącznie 16 godzin intensywnego treningu on-line w kameralnej grupie. Na czas pomiędzy warsztatami dostaniesz zadania do wdrożenia podczas spotkań na żywo z klientami, byś od razu mógł przećwiczyć poznaną wiedzę.

Dodatkowo, na czas całego projektu otrzymasz ode mnie dedykowaną do tego projektu aplikację mobilną Improver, która każdego dnia będzie dawać Ci misje, zadania, quizy i case’y negocjacyjne. I każdego dnia będziesz rywalizował z innymi uczestnikami warsztatu o miano Mistrza Negocjacji.

Co wyniesiesz ze szkolenia?

  • nauczysz się skutecznie negocjować warunki zakupu / wynajmu nieruchomości,
  • poznasz i przećwiczysz niestandardowe (i cholernie skuteczne) techniki negocjacyjne,
  • dostaniesz dostęp do pilnie strzeżonego know-how Sandler Training, którego nie znajdziesz w książkach i publikacjach poświęconych negocjacjom,
  • poznasz fortele i wybiegi, jakie stosują właściciele mieszkań,
  • zaczniesz zarabiać więcej.

Pamiętaj, że w życiu i biznesie otrzymujemy nie to, na co zasługujemy, ale to, co wynegocjujemy.

Planujesz szkolenie w firmie?

Wdrożenie planu rozwojowego?

Wyślij zapytanie, a wrócimy do Ciebie z indywidualną ofertą.


Wyślij
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.