Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Foundations

Większość sprzedawców działa według bardzo podobnego modelu prowadzenia działań handlowych. Bywają sfrustrowani bezrefleksyjnym stosowaniem utartych praktyk, które nie przynoszą oczekiwanego rezultatu.

Nie bądź, jak większość sprzedawców. Wyróżnij się i zacznij zarabiać.

Kolejna edycja: 16-17 stycznia 2019

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

„Zastanowię się i odezwę się do Państwa”, „Proszę o wysłanie oferty e-mailem”…

Brzmi znajomo? To tylko niewielka część tego, z czym każdego dnia spotykają się sprzedawcy. Z podobnymi hasłami spotykał się David Sandler, twórca Sandler Training i wieloletni praktyk sprzedaży. Na podstawie swoich doświadczeń, analiz i obserwacji przygotował program, który o 180 stopni odwraca dotychczasową filozofię treningu sprzedawców.

System Sprzedaży Sandlera – filozofia modelu

 • najważniejsze pułapki i zagrożenia standardowych relacji między kupującym i sprzedającym
 • psychologiczne gry klientów w procesie współpracy
 • alternatywny system sprzedaży - podstawowe założenia Systemu Sprzedaży Sandlera

Innowacja w relacji

 • łamanie schematu konwencji relacji - unikanie barier i “zmyleń” w kontakcie handlowym
 • zarządzanie i kontrolowanie procesu komunikowania się
 • diagnozowanie rzeczywistej gotowości do współpracy, budowanie niestandardowej relacji z klientem (Strategia Negatywnego Odwracania); dystans w rozmowie handlowej

Zarządzanie procesem sprzedaży i tzw. profilaktyka oporu klienta

 • kontraktowanie, tworzenie umów na działania
 • urealnianie zobowiązań

 

Kwalifikacja klienta - budowanie nowych możliwości - psychologiczne aspekty prowadzenia rozmowy handlowej i dokonywania zobowiązań klienta

 • budowanie i weryfikacja motywacji zakupowej, praca z “bólem” i “dyskomfortem” klienta – prowadzenie rozmów nakierowanych na wzmacnianie i kreowanie potrzeb zakupowych
 • diagnoza gotowości o współpracy, rozmowa o inwestycji i zaangażowaniu.
 • przygotowywanie taktyki prezentacyjnej, rozmowa o procesie decyzyjnym, diagnoza sieci wpływu w organizacji.

Zamykanie transakcji

 • retoryka prezentacji (język „bólu”, termometr sprzedaży)

2-dniowe seminarium szkoleniowe ma charakter wprowadzający do Systemu Sprzedaży Sandlera. Kontynuacją jest udział w długofalowym procesie szkoleniowo-coachingowym, który zapewnia trwałe wdrożenia nowych, efektywnych sposobów działania.Grupa liczy do 10 osób. Uczestnicy otrzymują podręcznik ćwiczeniowy „Foundations” na licencji Sandler Training wraz z materiałem wdrożeniowym. Po zakończonym szkoleniu dostają międzynarodowy certyfikat ukończenia programu.

Koszt udziału 1 osoby:


2 800 PLN + VAT

Start kolejnej edycji: 16-17 stycznia 2019

Ewa Migo

Człowiek wielu pasji, który do wszystkiego podchodzi z entuzjazmem. Ewa potrafi skutecznie przekazywać wiedzę i robi to w taki sposób, aby znalazła odzwierciedlenie w wynikach. Ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży pozwala jej na ekspercką i wieloaspektową analizę potencjału działów handlowych. Ostatnie 10 lat spędziła w branży finansowej, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych szkrabów, miłośniczka tańca towarzyskiego i biegów długodystansowych.

Zapisz się już dziś!

Verification Code*

Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.

Jesteśmy licencjonowanym partnerem światowego lidera w zakresie szkoleń dedykowanych sprzedaży Sandler System Ltd. Jako część światowej sieci największej na świecie organizacji szkoleniowej Sandler Training (ponad 250 oddziałów w 25 krajach) prowadzimy projekty szkoleniowo-doradcze dla klientów instytucjonalnych. Budujemy również strukturę regionalnych biur Sandlera na terytorium Europy Centralnej.

Kluczowym filarem modelu Sandlera jest innowacyjna relacja handlowa (a także menedżerska) oparta na bardzo bezpośrednim podejściu w procesie komunikowania się z klientami (i podwładnymi). Nie stosujemy presji i argumentacji sprzedażowej, lecz budujemy wpływ w taki sposób, aby klient sam przejmował inicjatywę w podejmowaniu decyzji o kolejnych krokach w procesie zakupowym.

6. rok z rzędu Sandler Training znalazł się na liście Top know-how (w obszarze sprzedaż) na świecie wg prestiżowego portalu Training Industry.