Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera

Wciskać, bronić się czy omamiać? Kontrowersyjne? To tylko jedno z ujęć problemu efektywności handlowej. To również pytanie o skuteczność dotychczas stosowanych metod sprzedaży. Wyniki poniżej oczekiwań mogą być spowodowane bezrefleksyjnym stosowaniem utartych praktyk sprzedażowych. Handlowcy często popadają w rutynę i znudzenie, a potencjalni klienci - znając sposób przedstawiania oferty na pamięć – skutecznie obchodzą wysiłki sprzedawców.

Dowiedz się, jak temu zapobiec!
 

Filozofia programu całkowicie zmienia tradycyjne podejście do szkoleń i odchodzi od dotychczasowego rozumienia etapów sprzedaży, kontroli sytuacji sprzedażowej, technik budowania relacji oraz komfortu pracy. To również świeże spojrzenie na rolę sprzedawcy i klienta, w którym uwaga skierowana jest na wyzwania zakupowe, gry psychologiczne klienta i stosowanie niestandardowych mechanizmów wywierania wpływu.

 

System Sprzedaży Sandlera to kompleksowy proces edukacyjny, którego rezultatem jest trwała zmiana w sposobie sprzedawania i podejścia do klienta. Dzięki rozłożeniu programu w czasie, zróżnicowanej metodologii, monitoringowi i wsparciu merytorycznemu, przekazywana wiedza jest lepiej przyswajana i szybciej staje się częścią codziennych zachowań.

 

Sprzedawcy

Szkolenie spełni Twoje oczekiwania, jeśli:

 • masz trudność w „dobiciu” się odpowiednich osób i ich zainteresowaniu
 • po stronie klienta często „rozbijasz się” o długotrwały, przeciągający się proces decyzyjny (wiele osób, procedury, przetargi itd.)
 • jesteś zmuszony pokonywać obiekcje i wątpliwości klienta (presja ceny, silna pozycja handlowa kupującego)
 • klient przedstawia wysokie oczekiwania, które angażują Cię w stopniu niewspółmiernym do potencjalnych wyników współpracy (spotkania, demonstracje, prezentacje, doradztwo, itd.)
 • zdarza Ci się utrzymywać kontakty z potencjalnymi klientami, którzy obiektywnie nigdy nie staną się klientami rzeczywistymi
 

Menedżerowie

Program Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera usprawni Twoje działania, jeśli:

 • szukasz sposobów na powiększanie puli klientów, w sytuacji, kiedy przetrwanie przedsiębiorstwa jest związane z utrzymaniem nieustannej ekspansji

 •  zarządzasz działem handlowym borykającym się z prognozami braku wzrostu sprzedaży

 •  doświadczasz wysokiej rotacji personelu w dziale handlowym i jesteś zaangażowany w proces rekrutacji nowych handlowców

 •  tracisz handlowców, w których szkolenie zainwestowałeś pokaźne zasoby, a którzy teraz zasilają szeregi konkurencji

 •  nadzorujesz skomplikowane, wieloetapowe procesy handlowe, które wymagają głębokiej wiedzy branżowej

 

Dzień 1 - 25 lutego

 • Wprowadzenie do modelu Sandler Selling System, budowanie innowacyjnej relacji - analiza modelu i raportu Extended DISC.

Dzień 2 - 26 lutego

 • Budowanie innowacyjnej relacji c.d. (techniki pozycjometru, taktyka odwracania).

Dzień 3 - 25 marca

 • Strategia negatywnego odwracania, zarządzanie procesem sprzedaży (kontraktowanie i zabezpieczanie działań).

Dzień 4 - 26 marca

 • Budowanie motywacji do zakupu (lejek bólu), ćwiczenia wdrożeniowe (symulacje biznesowe).
 

Dzień 5 - 17 kwietnia

 • Badanie gotowości klienta do zakupu (budżet), rozmowa o decyzji zakupowej (decyzja).

Dzień 6 - 18 kwietnia

 • Prezentacja rozwiązania i zabezpieczanie sprzedaży. Sztuka prezentacji na podstawie książki „Błąd Power Pointa”.

Dzień 7 - 16 maja

 • Rozmowa telefoniczna. Sztuka przechodzenia bramkarza, 30- sek. reklama, zagrywki klientów i triki negocjacyjne.

Dzień 8 - 17 maja

 • Warsztaty treningowe, case study oparte o proces sprzedaży Sandlera.
 

Program rozwojowo-coachingowy Klinika Innowacyjnej Sprzedaży jest prowadzony według metodologii Sandler Training. Obejmuje 56 godzin szkolenia w kameralnych kilkunastoosobowych grupach. Sesje prowadzone są w formule 7-godzinnych spotkań, odbywających się co dwa-trzy tygodnie. Czas między zajęciami jest przeznaczony na indywidualną pracę i wdrożenie prowadzonych w trakcie sesji technik i elementów sprzedaży. Po każdej sesji uczestnicy otrzymują specjalne zadanie wdrożeniowe, które jest monitorowane przez trenera prowadzącego. Mogą się z nim w tym czasie konsultować telefonicznie i omawiać pierwsze doświadczenia. Każdy z nich otrzymuje podręcznik na licencji Sandler Training, zawierający pełny materiał merytoryczny poruszany w trakcie zajęć oraz materiały wspierające program. Dostają też dostęp do aplikacji mobilnej SALES PISTOLS, pełniącej funkcję „wirtualnego trenera”, który poprzez misje i quizy wyznacza zadania wdrożeniowe, sprawdza wiedzę, monitoruje wykorzystanie nowych umiejętności, a jednocześnie nagradza sukcesy i piętnuje zaniechania.

 

Koszt udziału 1 osoby:
8 500 PLN + 23%VAT

Jednorazowa wpłata, 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia - 5% rabatu:
8 075 PLN + 23%VAT

Przy zgłoszeniu 2 uczestników - 10% zniżki dla każdego, przy zgłoszeniu 3 uczestników i więcej - 15% zniżki dla każdego.

Istnieje możliwość dokonania płatności w ratach: 

pierwsza wpłata do 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia: 
4 900 PLN + 23%VAT

druga wpłata przed trzecim dniem szkoleniowym: 
3 600 PLN + 23%VAT

Start kolejnej edycji: 25-26 lutego 2019

 

 

Łukasz Grabowski

Szef sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach m.in. z branży FMCG, Automotive oraz dóbr luksusowych. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie kontraktów z kluczowymi klientami, rekrutacja i szkolenia pracowników, realizacja i egzekwowanie planów sprzedażowych. Dzięki pracy w różnych branżach doskonale rozumie problemy dzisiejszych sprzedawców.

Łukasz jest absolutnym wyznawcą metodyki Sandlera. Mówią na mieście, że ma metodykę Sandlera w DNA. W 2017 roku przeprowadził największą ilość dni szkoleniowych w Sandlerze w Polsce. Łukasz to obecnie Partner i Wspólnik w Sandler Training Polska oraz CEO Sales Pistols.

Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i motoryzacji. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie uprawiając sport.

Zapisz się już dziś!

Verification Code*

Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.