Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem.

DARIUSZ MILCZAREK

Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej).

Realizator projektów szkoleniowych i doradczych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych. Na przestrzeni 16 lat pracy trenerskiej, w jego kursach uczestniczyło ponad 4 tysiące osób.

Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Prywatnie entuzjasta nurkowania i badmintona.

ŁUKASZ GRABOWSKI

Szef sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach m.in. z branży FMCG, Automotive oraz dóbr luksusowych. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie kontraktów z kluczowymi klientami, rekrutacja i szkolenia pracowników, realizacja i egzekwowanie planów sprzedażowych. Dzięki pracy w różnych branżach doskonale rozumie problemy dzisiejszych sprzedawców.

W 2017 roku przeprowadził największą ilość dni szkoleniowych w Sandlerze w Polsce. Łukasz to obecnie Partner i Wspólnik w Sandler Training Polska oraz CEO Sales Pistols.

Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i motoryzacji. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie uprawiając sport.

JAN GRZESIKIEWICZ

Aktywny, dynamiczny i zdeterminowany. Łowca głodny adrenaliny i wyzwań. Trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. Ma na koncie ponad 500 dni szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie problemów swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej, grywalizacyjnej co pozwala mu na ekspercką i wieloaspektową analizę kondycji klientów oraz ich potencjału. Cechy te trenuje prywatnie spełniając się w roli ojca trójki dzieci. Niespożytą energię rozładowuje jeżdżąc na motocyklu i żeglując.

MICHAŁ BUKOWSKI

Konsultant biznesowy, coach i trener od piętnastu lat czynnie działający na rynku polskim. Realizator wielu projektów doradczo-szkoleniowych, specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu zmian kultury przywództwa oraz poprawy efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikowany konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC, a także Barrett Values Centre (badanie kultury organizacji).

Od siedmiu lat bada i rozwija zasady improwizacji, błędnie rozumianej jako coś przypadkowego i nieprzewidywalnego. Doświadczenia zdobyte na polu tych eksperymentów i ćwiczeń przenosi do szkoleń
i programów rozwojowych.

Jest współtwórcą kategorii Mentoring Theater w Polsce.

 

MICHAŁ BIERNACKI

Menedżer, praktyk i entuzjasta sprzedaży, skoncentrowany na celu i strategii jego osiągania. Zwolennik rozwoju kompetencji zawodowych i optymalnego wykorzystania potencjału predyspozycji personalnych.

Kilkanaście lat doświadczenia komercyjnego w środowisku korporacyjnym w branży produktów biurowych, komputerowych i konferencyjnych (OPI) na różnych szczeblach menedżerskich - od kierowniczego począwszy a na dyrektorskim skończywszy. Członek projektów restrukturyzacyjnych, twórca i reorganizator systemów dystrybucji w kilku krajach Europy. Postać pełna pasji i dynamizmu.

Prywatnie ojciec dwójki urwisów, zapalony fan motoryzacji, lotnictwa, lecz przede wszystkim niepoprawny orędownik tenisa ziemnego – sam o sobie mówi z przekąsem ‘ten drugi Federer, o którym świat niestety nie usłyszał...i nie usłyszy’.

EWA MIGO

Skuteczna trenerka, która zna się na sprzedaży. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach. Ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwala jej na ekspercką analizę potencjału działów handlowych. Ostatnie 10 lat pracowała w branży finansowej, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. 

W Sandler Training zajmuje się dostarczaniem rozwiązań doradczo-szkoleniowych dla zespołów sprzedaży w branżach usług profesjonalnych dla biznesu, logistycznych i finansowych.

 

GABRIELA BAJER

W pracy konsultanta, coacha i trenera wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B. Szlify sprzedażowe zdobywała głównie w polskich i międzynarodowych korporacjach (branża mediowa i logistyczna). Przeszła drogę zawodową od handlowca, poprzez kierownika zespołu aż po dyrektora sprzedaży ogólnopolskiej. Dzięki umiejętności zarządzania w sytuacjach kryzysowych, skutecznie przeprowadziła wiele restrukturyzacji i reorganizacji zespołów sprzedażowych. Pracowała również z mniejszymi organizacjami, dzięki czemu zna realia zarówno małego jak i dużego biznesu.
Pasjonatka podnoszenia efektywności w sprzedaży (jak pracować mniej a więcej zarabiać).
Z wielką przyjemnością dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
Prywatnie szczęśliwa mama małego mężczyzny. Akumulatory ładuje w ukochanym zaciszu Kampinosu.

ARKADIUSZ CHLUDZIŃSKI

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań Business Development. Pracował w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator) oraz PwC (Head of Business Development Team).

Łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu sprzedaży z wiedzą naukową. Entuzjasta sprzedaży. Konsultant, Trener Sandler Training Polska. W sprzedaży kieruje się zasadą: „wyróżnij się albo zgiń”. Autor wielu publikacji. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Sprzedawca nawrócony na marketing.

Podczas procesów szkoleniowych, które prowadzi stosuje zamordystyczne podejście. Nie przyjmuje wymówek. Daje z siebie 100%, jeżeli widzi pełne zaangażowanie po stronie osób, które uczy. Nie każdy lubi z nim pracować, bo albo pracuje na serio albo wcale.

ŁUKASZ ŁUSZCZAK

Rozpoczynając drogę zawodową jako sprzedawca, przeszedł wszystkie szczeble kariery – od szeregowego pracownika, po dyrektora zarządzającego firmą. Praktyk biznesu, który rozumie na czym polega skuteczne przywództwo. Swoje sukcesy zawodowe zawdzięcza wytrwałości i ciężkiej pracy. Bezustannie podejmuje nowe wyzwania jako menadżer i konsultant biznesowy, wzbogacając swój warsztat trenerski o nowe doświadczenia. Jego specjalnością są szkolenia i warsztaty ze sprzedaży, przywództwa, komunikacji i pracy zespołowej. Pomagając ludziom odkrywać swój potencjał, umożliwia im zostanie ekspertami w swoich dziedzinach.

Prywatnie pasjonat pszczół i pszczelej organizacji, która stanowi inspirację w tworzeniu kultury współpracy, zrozumienia i zaufania.

KRZYSZTOF RZEPKOWSKI

Szkoleniowiec, trener, menedżer i mówca z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości; autor bloga sprzedażowego na Facebooku „Buty Klienta” oraz prelegent podczas polskiej edycji TEDx. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd (i dużych pieniędzy…).
Wykształcenie: stopień naukowy doktora habilitowanego nauk humanistycznych uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim (2017)
Związany obecnie z Sandler Polska jako konsultant i szkoleniowiec oraz z Lloyd Group jako menedżer i trener sprzedaży.

RENATA WANAT-SZELENBAUM

Konsultant, trener, mentor. Swoje doświadczenie zdobywała przez 18 lat pracy na rynku finansowym, w polskich i międzynarodowych instytucjach, gdzie przeszła drogę od specjalisty do wiceprezesa ds. sprzedaży. W 2015r. na liście 200 najbardziej wpływowych kobiet polskiego sektora finansowego. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst, aktywnie działa w środowisku finansowym również jako senior mentor.

Entuzjastka szczerości i otwartości w komunikacji oraz relacji partnerskich w życiu i biznesie. Przez całe życie zawodowe stawia na edukację, na sali szkoleniowej dzieli się własnymi doświadczeniami i pozytywną energią. Wymaga dużo od siebie i od innych.
Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka gór, wspinaczki i narciarstwa.

ANNA SŁODOWSKA

Jest zaprawionym praktykiem sprzedaży – zanim została konsultantem i trenerem w Sandler Training Polska, doświadczyła na własnej skórze problemów sprzedawców i przetestowała rozmaite metody pracy z klientami. Dziś z entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami, a największą frajdę sprawia jej, gdy słyszy od uczestników szkoleń „Sprawdziłem, to działa!”
Szczególnie chętnie wspiera specjalistów wolnych zawodów, którzy nie czują się sprzedawcami i sprzedawać nie lubią – m.in. prawników, trenerów, coachów i doradców, wykorzystując przy tym swoje wieloletnie doświadczenie pośrednika w obrocie luksusowymi nieruchomościami i pokazując, że cena nie musi być w sprzedaży czynnikiem decydującym.

Akumulatory ładuje poza miastem – czasem na Podlasiu, w chacie pod lasem, pod którą o świcie przychodzą łosie i sarny, czasem na Mazurach, ćwicząc jogę, albo włócząc się po Europie, odkrywając co mniej znane zakątki.

ROBERT CHOJNACKI

Autor wielu szkoleń, projektów wdrożeniowych i programów edukacyjnych. Pracował na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży w kilku międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w szkoleniach realnie wpływających na osiąganie zakontraktowanych celów, głównie w obszarze sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Od kilku lat zachęca klientów do pracy z uwzględnieniem success fee. Od 13 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i seminaria w których wzięło udział kilka tysięcy osób. Trener i partner w uznanych organizacjach doradczo-szkoleniowych. Uczestnik projektu Mastery Club Harvard Business Review Polska, certyfikowany coach oraz konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC.

Prywatnie zainteresowany filozofią ZEN. Czasami praktykuje malarstwo i grafikę.

Obserwuj nas na portalach społecznościowych

Obserwuj nas na portalach społecznościowych aby otrzymywać najnowsze porady sprzedażowe!

Sandler Training Polska na Facebooku

Sandler Training Polska na LinkedIn