Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem.

DARIUSZ MILCZAREK

Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej).

Realizator projektów szkoleniowych i doradczych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych. Na przestrzeni 16 lat pracy trenerskiej, w jego kursach uczestniczyło ponad 4 tysiące osób.

Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Prywatnie entuzjasta nurkowania i badmintona.

ŁUKASZ GRABOWSKI

Szef sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach m.in. z branży FMCG, Automotive oraz dóbr luksusowych. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie kontraktów z kluczowymi klientami, rekrutacja i szkolenia pracowników, realizacja i egzekwowanie planów sprzedażowych. Dzięki pracy w różnych branżach doskonale rozumie problemy dzisiejszych sprzedawców.

W 2017 roku przeprowadził największą ilość dni szkoleniowych w Sandlerze w Polsce. Łukasz to obecnie Partner i Wspólnik w Sandler Training Polska oraz CEO Sales Pistols.

Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i motoryzacji. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie uprawiając sport.

JAN GRZESIKIEWICZ

Aktywny, dynamiczny i zdeterminowany. Łowca głodny adrenaliny i wyzwań. Trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. Ma na koncie ponad 500 dni szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie problemów swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej, grywalizacyjnej co pozwala mu na ekspercką i wieloaspektową analizę kondycji klientów oraz ich potencjału. Cechy te trenuje prywatnie spełniając się w roli ojca trójki dzieci. Niespożytą energię rozładowuje jeżdżąc na motocyklu i żeglując.

MICHAŁ BUKOWSKI

Konsultant biznesowy, coach i trener od piętnastu lat czynnie działający na rynku polskim. Realizator wielu projektów doradczo-szkoleniowych, specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu zmian kultury przywództwa oraz poprawy efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikowany konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC, a także Barrett Values Centre (badanie kultury organizacji).

Od siedmiu lat bada i rozwija zasady improwizacji, błędnie rozumianej jako coś przypadkowego i nieprzewidywalnego. Doświadczenia zdobyte na polu tych eksperymentów i ćwiczeń przenosi do szkoleń
i programów rozwojowych.

Jest współtwórcą kategorii Mentoring Theater w Polsce.

 

MICHAŁ BIERNACKI

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Zawodowo - menedżer, praktyk i entuzjasta sprzedaży, skoncentrowany na celu.
Kilkanaście lat doświadczenia komercyjnego w środowisku korporacyjnym w branży produktów biurowych, komputerowych i konferencyjnych (OPI) na różnych szczeblach menedżerskich - od kierowniczego począwszy, a na dyrektorskim skończywszy. Członek projektów restrukturyzacyjnych, twórca i reorganizator systemów dystrybucji w kilku krajach Europy.

Postać pełna pasji i dynamizmu.
Prywatnie ojciec dwójki urwisów, zapalony fan motoryzacji, lotnictwa, lecz przede wszystkim niepoprawny orędownik tenisa ziemnego.

KRZYSZTOF RZEPKOWSKI

Szkoleniowiec, trener, menedżer i mówca z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości; autor bloga sprzedażowego na Facebooku „Buty Klienta” oraz prelegent podczas polskiej edycji TEDx. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd (i dużych pieniędzy…).
Wykształcenie: stopień naukowy doktora habilitowanego nauk humanistycznych uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim (2017)
Związany obecnie z Sandler Polska jako konsultant i szkoleniowiec oraz z Lloyd Group jako menedżer i trener sprzedaży.

RENATA WANAT-SZELENBAUM

Konsultant, trener, mentor. Swoje doświadczenie zdobywała przez 18 lat pracy na rynku finansowym, w polskich i międzynarodowych instytucjach, gdzie przeszła drogę od specjalisty do wiceprezesa ds. sprzedaży. W 2015r. na liście 200 najbardziej wpływowych kobiet polskiego sektora finansowego. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst, aktywnie działa w środowisku finansowym również jako senior mentor.

Entuzjastka szczerości i otwartości w komunikacji oraz relacji partnerskich w życiu i biznesie. Przez całe życie zawodowe stawia na edukację, na sali szkoleniowej dzieli się własnymi doświadczeniami i pozytywną energią. Wymaga dużo od siebie i od innych.
Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka gór, wspinaczki i narciarstwa.

ROBERT CHOJNACKI

Autor wielu szkoleń, projektów wdrożeniowych i programów edukacyjnych. Pracował na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży w kilku międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w szkoleniach realnie wpływających na osiąganie zakontraktowanych celów, głównie w obszarze sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Od kilku lat zachęca klientów do pracy z uwzględnieniem success fee. Od 13 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i seminaria w których wzięło udział kilka tysięcy osób. Trener i partner w uznanych organizacjach doradczo-szkoleniowych. Uczestnik projektu Mastery Club Harvard Business Review Polska, certyfikowany coach oraz konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC.

Prywatnie zainteresowany filozofią ZEN. Czasami praktykuje malarstwo i grafikę.

ŁUKASZ PAWUL

Łukasz w swojej dwudziestoletniej karierze zarówno budował i rozwijał zespoły sprzedażowe, jak i tworzył struktury wsparcia sprzedaży. Ostatnią dekadę poświęcił na pracę w bankowości i w ubezpieczeniach w międzynarodowych grupach finansowych. Warto dodać, że jest on także autorem licznych programów szkoleniowych dla tych sektorów gospodarki.

Łukasz hołduje zasadzie, że „nie ma rozwoju w strefie komfortu i (często) komfortu w strefie rozwoju”. Największą satysfakcję sprawia mu, kiedy ludzie przełamują wewnętrzne blokady i wchodzą na wyższy - dotychczas nieosiągalny dla nich poziom.

Obserwuj nas na portalach społecznościowych

Obserwuj nas na portalach społecznościowych aby otrzymywać najnowsze porady sprzedażowe!

Sandler Training Polska na Facebooku

Sandler Training Polska na LinkedIn