Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem.

DARIUSZ MILCZAREK

Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej).

Realizator projektów szkoleniowych i doradczych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych. Na przestrzeni 16 lat pracy trenerskiej, w jego kursach uczestniczyło ponad 4 tysiące osób.

Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Prywatnie entuzjasta nurkowania i badmintona.

ŁUKASZ GRABOWSKI

Szef sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach m.in. z branży FMCG, Automotive oraz dóbr luksusowych. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie kontraktów z kluczowymi klientami, rekrutacja i szkolenia pracowników, realizacja i egzekwowanie planów sprzedażowych. Dzięki pracy w różnych branżach doskonale rozumie problemy dzisiejszych sprzedawców.

W 2017 roku przeprowadził największą ilość dni szkoleniowych w Sandlerze w Polsce. Łukasz to obecnie Partner i Wspólnik w Sandler Training Polska oraz CEO Sales Pistols.

Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i motoryzacji. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie uprawiając sport.

KRZYSZTOF RZEPKOWSKI

Szkoleniowiec, trener, menedżer i mówca z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości; autor bloga sprzedażowego na Facebooku „Buty Klienta” oraz prelegent podczas polskiej edycji TEDx. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd (i dużych pieniędzy…).
Wykształcenie: stopień naukowy doktora habilitowanego nauk humanistycznych uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim (2017)
Związany obecnie z Sandler Polska jako konsultant i szkoleniowiec oraz z Lloyd Group jako menedżer i trener sprzedaży.

JAN GRZESIKIEWICZ

Aktywny, dynamiczny i zdeterminowany. Łowca głodny adrenaliny i wyzwań. Trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. Ma na koncie ponad 500 dni szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie problemów swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej, grywalizacyjnej co pozwala mu na ekspercką i wieloaspektową analizę kondycji klientów oraz ich potencjału. Cechy te trenuje prywatnie spełniając się w roli ojca trójki dzieci. Niespożytą energię rozładowuje jeżdżąc na motocyklu i żeglując.

MICHAŁ BUKOWSKI

Konsultant biznesowy, coach i trener od piętnastu lat czynnie działający na rynku polskim. Realizator wielu projektów doradczo-szkoleniowych, specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu zmian kultury przywództwa oraz poprawy efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikowany konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC, a także Barrett Values Centre (badanie kultury organizacji).

Od siedmiu lat bada i rozwija zasady improwizacji, błędnie rozumianej jako coś przypadkowego i nieprzewidywalnego. Doświadczenia zdobyte na polu tych eksperymentów i ćwiczeń przenosi do szkoleń
i programów rozwojowych.

Jest współtwórcą kategorii Mentoring Theater w Polsce.

 

MICHAŁ BIERNACKI

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Zawodowo - menedżer, praktyk i entuzjasta sprzedaży, skoncentrowany na celu.
Kilkanaście lat doświadczenia komercyjnego w środowisku korporacyjnym w branży produktów biurowych, komputerowych i konferencyjnych (OPI) na różnych szczeblach menedżerskich - od kierowniczego począwszy, a na dyrektorskim skończywszy. Członek projektów restrukturyzacyjnych, twórca i reorganizator systemów dystrybucji w kilku krajach Europy.

Postać pełna pasji i dynamizmu.
Prywatnie ojciec dwójki urwisów, zapalony fan motoryzacji, lotnictwa, lecz przede wszystkim niepoprawny orędownik tenisa ziemnego.

ROBERT CHOJNACKI

Autor wielu szkoleń, projektów wdrożeniowych i programów edukacyjnych. Pracował na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży w kilku międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w szkoleniach realnie wpływających na osiąganie zakontraktowanych celów, głównie w obszarze sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Od kilku lat zachęca klientów do pracy z uwzględnieniem success fee. Od 13 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i seminaria w których wzięło udział kilka tysięcy osób. Trener i partner w uznanych organizacjach doradczo-szkoleniowych. Uczestnik projektu Mastery Club Harvard Business Review Polska, certyfikowany coach oraz konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC.

Prywatnie zainteresowany filozofią ZEN. Czasami praktykuje malarstwo i grafikę.

ŁUKASZ PAWUL

Łukasz w swojej dwudziestoletniej karierze zarówno budował i rozwijał zespoły sprzedażowe, jak i tworzył struktury wsparcia sprzedaży. Ostatnią dekadę poświęcił na pracę w bankowości i w ubezpieczeniach w międzynarodowych grupach finansowych. Warto dodać, że jest on także autorem licznych programów szkoleniowych dla tych sektorów gospodarki.

Łukasz hołduje zasadzie, że „nie ma rozwoju w strefie komfortu i (często) komfortu w strefie rozwoju”. Największą satysfakcję sprawia mu, kiedy ludzie przełamują wewnętrzne blokady i wchodzą na wyższy - dotychczas nieosiągalny dla nich poziom.

MARIUSZ RACHLEWICZ

Przez ponad 10 lat zdobywał doświadczenie biznesowe jako dyrektor sprzedaży i dyrektor dystrybucji. Przez kolejne 10 był Project Managerem i trenerem realizującym projekty rozwojowe dla klientów z wielu branż.

Jest praktykującym sprzedażowcem, a swoją wiedzą dzielił jako guest speaker na studiach MBA WSB we Wrocławiu oraz jako wykładowca studiów podyplomowych na Uniwersytecie Szczecińskim. Na co dzień przede wszystkim doradza jak sprzedawać mądrzej (zamiast ciężej), uczy jak zarządzać sprawniej oraz pomaga liderować efektywniej.

Z zawodu jest trenerem... piłki nożnej, a oprócz tego absolwentem Executive MBA - Dominican University Brennan School of Business.

W wolnych chwilach tworzy gry i nieszablonowe narzędzia rozwojowe, prowadzi bloga „JA! Lider” oraz videobloga „Zarządzanie jest proste”. Prywatnie uwielbia każdą formę sportowej aktywności. A jako miłośnik i uczestnik sportów zespołowych często wykorzystuje analogie sportowe w swojej pracy doradczej.

MARIUSZ ŁYSY

Szkoleniowiec, trener, menedżer z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. W latach 2004 -2007 współtwórca projektów rozwojowych w zakresie rodzinnych planów finansowych i systemów wspierających pracę pośredników ubezpieczeniowych.

Choć duszę ma niecierpliwą, to w życiu kieruje się zasadą „Jedz małą łyżką, ale długo”.

Prywatnie dumny ojciec dwójki wspaniałych, już dorosłych dzieci. Miłośnik narciarstwa. Od lat piecze chleb i produkuje wino.

JAROSŁAW ROŹMIAREK

Konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą, które zdobył w różnych branżach m.in. w FMCG, Automotive i kosmetycznej. W sprzedaży stawia na rozwiązania, które łączą w sobie efektowność z efektywnością, to co ponadczasowe i sprawdzone z tym co nowoczesne i dające nową perspektywę.

Patrzy na biznes, z innej perspektywy, czasem z dystansem i humorem. Uważa, że biznes tworzą ludzie z ludźmi i dla ludzi tylko z czasem wykorzystują do jego prowadzenia bardziej nowoczesnych narzędzi.

Prywatnie lubi włoską kuchnię, koszykówkę i morsowanie. Jest miłośnikiem medytacji i często poszukuje metod, które sprawiają, że lepiej wykorzystujemy swój potencjał.

MICHAŁ RORBACH

Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska.

Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim ponad 20 osób.

Aktywny zawodowo handlowiec – uzależniony od endorfin powstających w wyniku entuzjazmu klientów po zakupie wymarzonego „M”, zna problemy związane ze sprzedażą od podszewki. Hołduje powiedzeniu „albo masz wyniki, albo masz wymówki”. Jego zdaniem wyznacznikiem dobrego lidera jest niska rotacja w zespole.

Członek Międzynarodowej Mensy oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Prywatnie – pasjonat dobrego jedzenia i sportu, a szczególnie sportów siłowych, spinningu, kajakarstwa i szachów.

Obserwuj nas na portalach społecznościowych

Obserwuj nas na portalach społecznościowych aby otrzymywać najnowsze porady sprzedażowe!

Sandler Training Polska na Facebooku

Sandler Training Polska na LinkedIn