Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.


Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Poznaj nasz zespół

HANNA ADAMSKA

Trener biznesu, psycholog, psychoonkolog. Projekty biznesowe i szkoleniowe realizuje od 10 lat.

W swojej pracy stawia na efekt. Bardzo ważne jest dla niej, by uczestnicy otrzymali konkretne narzędzia i metody do wykorzystania w swojej pracy. “Fajne szkolenie” to trochę za mało. Ma być konkretnie i efektywnie. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Specjalizuje się w tematyce związanej ze sprzedażą i obsługą klienta (opartą na budowaniu obustronnie korzystnych relacji), zarządzaniem i kreatywnością.

W szkoleniach wykorzystuje metodykę uczenia dorosłych, techniki kreatywne oraz podążanie za uczestnikami. Na sali najbardziej ceni sobie możliwość wymiany doświadczeń, wiedzy oraz indywidualizm uczestników. Uwielbia prowadzić całościowe projekty szkoleniowe przyglądając się zmianom i ich efektom wśród uczestników i organizacji.

Prywatnie: mieszka we Wrocławiu, jest kobietą niezależną, żoną, mamą, jeździ konno i tańczy w zespole Sequins. Uwielbia podróże i wszystko co związane z kulturą hiszpańską i latynoamerykańską. W wolnych chwilach zgłębia tajniki wizażu.

Obszary eksperckie:

 • Sprzedaż
 • Obsługa klienta
 • Kreatywne i skuteczne rozwiązywanie problemów
 • Relacje międzyludzkie
 • Wypalenie zawodowe (biznes, edukacja, medycyna)
 • Budowanie długotrwałych relacji z klientem
 • Motywacja i emocje
 • Coaching (w szczególności coaching „on the job”)
 • Radzenie sobie ze stresem

Branże: finanse, bankowość, ubezpieczenia, beauty, edukacja, medycyna.

Współpracowała m.in. z Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, PZU, Allianz, PKO PB, Kwartz, Media Markt, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Stowarzyszenie Aperiamus, Hospicjum Ojców Bonifratrów we Wrocławiu.

Kontakt: hanna.adamska@stpl.pl

LinkedIn

Poznaj Hanię bliżej!

MICHAŁ BIERNACKI

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Zawodowo - menedżer, praktyk i entuzjasta sprzedaży, skoncentrowany na celu.


Kilkanaście lat doświadczenia komercyjnego w środowisku korporacyjnym w branży produktów biurowych, komputerowych i konferencyjnych (OPI) na różnych szczeblach menedżerskich - od kierowniczego począwszy, a na dyrektorskim skończywszy. Członek projektów restrukturyzacyjnych, twórca i reorganizator systemów dystrybucji w kilku krajach Europy.

Postać pełna pasji i dynamizmu.


Prywatnie ojciec dwójki urwisów, zapalony fan motoryzacji, lotnictwa, lecz przede wszystkim niepoprawny orędownik tenisa ziemnego.

Kontakt: michal.biernacki@sandler.com

LinkedIn

MICHAŁ BUKOWSKI

Konsultant biznesowy, coach i trener od piętnastu lat czynnie działający na rynku polskim. Realizator wielu projektów doradczo-szkoleniowych, specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu zmian kultury przywództwa oraz poprawy efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikowany konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC, a także Barrett Values Centre (badanie kultury organizacji).

Od siedmiu lat bada i rozwija zasady improwizacji, błędnie rozumianej jako coś przypadkowego i nieprzewidywalnego. Doświadczenia zdobyte na polu tych eksperymentów i ćwiczeń przenosi do szkoleń i programów rozwojowych.

Jest współtwórcą kategorii Mentoring Theater w Polsce.

Kontakt: michal.bukowski@sandler.com

LinkedIn

 

GRZEGORZ CHOJNACKI

Człowiek sprzedaży i zarządzania nią. Praktyk. To już ćwierć wieku, gdy sprzedaje, a od 17 lat - dodatkowo - pomaga robić to skutecznie innym. O sobie: „Wiem, że dla moich klientów najważniejszym kryterium jest wynik. Siadając do projektu zaczynamy od  mojego ulubionego wzoru z „matematyki biznesowej”: Wynik = strategia x aktywność x jakość x narzędzia. Uwaga! To iloczyn, a nie suma, ze wszystkimi implikacjami. Pomagam swoim klientom pracując nad wszystkimi czterema składowymi równania”.

Specjalizuje się w budowaniu procesów sprzedaży umożliwiających maksymalną percepcję wartości oferty (ROI) w oczach odbiorcy oraz w dostarczaniu odpowiednich kompetencji na wszystkich poziomach Działu Sprzedaży – od Telemarketera po Head of Sales - tak, by ten proces „żył” i przynosił rezultaty.

Pracował z największymi polskimi korporacjami, a także rozpoczynającymi rynkowe życie start-upami. Twórca autorskiego programu auto-coachingowego „Ześrodkowani”.

Prywatnie – „grunt to rodzinka” (format 2+2), pasjonuje się Warszawą i jej historią, szczególnie Powstaniem Warszawskim, geopolityką, wojną informacyjną, medytacją chrześcijańską i jogą. „Gdybym miał w życiu robić coś innego, byłbym oficerem polskiego kontrwywiadu”.

Branża: bankowość, ubezpieczenia, konsulting, FMCG, nowe technologie.

Współpracował m.in. z Bank Pekao SA, Raiffeisen, ING Bank Śląski, Millenium, BNP Paribas, BRE Bank, FM Bank, PZU, Ergo Hestia, Aegon, Prumerica, PWC, Accenture, DBM, Danone, Carlsberg, Bonduelle, Heinz Pudliszki, First Data, Surveily, Indoorway, Cyber Studio, GoodYear, Continental, Mercedes, Qualia Development, Skanska, Promar, Siódemka, JBB, ZM Warmia, Lyreco.

Kontakt: grzegorz.chojnacki@sandler.pl

ARKADIUSZ GLEŃ

W jego odczuciu zawody handlowca, pośrednika, konsultanta, sprzedawcy cały czas budzą w naszym kraju negatywne skojarzenia. Jego misją jest pokazanie i nauczenie ludzi innego podejścia do sprzedaży. Takiego w którym handlowiec będzie się czuł swobodniej, pracował efektywniej i zarabiał dużo więcej. A klient w końcu poczuje, że sprzedawca nie musi być intruzem, złem koniecznym, a wiarygodnym partnerem, niosącym mu wartość i wielowymiarowe korzyści. Tak żeby wracał, kupował więcej i polecał usługi danej firmy swoim znajomym.

Końcowym efektem metodyki Sandlera jest bowiem skutecznie budowanie długotrwałych silnych relacji biznesowych i bezbolesne napełnianie lejków sprzedażowych. Można osiągnąć to za pomocą zarówno sprawdzonych narzędzi psychologiczno-dydaktycznych, jak i nowoczesnych form wdrożeniowych, niosących trwałe zmiany.

Obszary eksperckie:

 • Prospecting
 • Sprzedaż bezpośrednia
 • Układanie procesów sprzedażowych
 • Zamykanie sprzedaży
 • Negocjacje
 • Coaching
 • Psychologia efektywności zawodowej

Branża: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości inwestycyjne, fotowoltaika, kancelarie prawne, sprzedaż detaliczna.

Współpracował m.in. z OtoDom, Morizon, Remax Polska, En Casa, Spotbrowser, Asbiro, Agencja Rozwoju Przemysłu.

Kontakt: arkadiusz.glen@sandler.com

LinkedIn

 

 

ŁUKASZ GRABOWSKI

Szef sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach m.in. z branży FMCG, Automotive oraz dóbr luksusowych. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie kontraktów z kluczowymi klientami, rekrutacja i szkolenia pracowników, realizacja i egzekwowanie planów sprzedażowych. Dzięki pracy w różnych branżach doskonale rozumie problemy dzisiejszych sprzedawców.

W 2017 roku przeprowadził największą ilość dni szkoleniowych w Sandlerze w Polsce. Łukasz to obecnie Partner i Wspólnik w Sandler Training Polska oraz CEO Sales Pistols.

Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i motoryzacji. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie uprawiając sport.

Kontakt: lukasz.grabowski@sandler.com

LinkedIn

JAN GRZESIKIEWICZ

Sprzedawca – praktyk, hunter, menadżer, trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą, sprzedaży i gamifikacji. Wieczny łowca głodny adrenaliny. Współtwórca narzędzi Sales Pistols, Improver i Challenger do wdrażania wiedzy i zmiany nawyków przy wykorzystaniu mechanizmów gamifikacji. Związany z metodyką Sandlera od 11 lat.

Specjalizuje się w diagnozie problemów u swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i konsultingowej, co pozwala mu na ekspercką i wieloaspektową analizę kondycji klientów oraz ich potencjału.

Cechy te trenuje prywatnie, spełniając się w roli ojca czwórki dzieci. Niespożytą energię rozładowuje morsując i żeglując.

Przeprowadził ponad 800 dni warsztatowych z metodyki Sandler Selling System i zrealizował projekty gamifikacyjne dla takich partnerów jak: Axa, Aviva, Compensa, Warta, Uniqa, Aegon, Generali, Proama, PZU, Prudential, Metlife, ING, Dentsu, CHEP, Credit Agricole, Peugeot, Citroen, DS, Tauron, Duon, Sanofi, Pfizer, Polski Lek, Bakalland, PWC, Polpharma, Servier.

Kontakt: jan.grzesikiewicz@sandler.com

LinkedIn

ARKADIUSZ KACZMAREK

Szkoleniowiec, trener, menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od zawsze związany z siłami sprzedaży w zakresie rekrutacji oraz wdrażania. Z natury przedsiębiorca, zawsze aktywny sprzedażowo. Napędza go sukces i radość ludzi, których miał przyjemność szkolić. Uzależniony od mówienia, w związku z czym sala szkoleniowa to miejsce, w którym czuje się jak ryba w wodzie.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Miłośnik thrillerów oraz biegów długodystansowych.

Obszary eksperckie:

 • Rekrutacja
 • Wdrażanie do sprzedaży
 • Zarządzanie sprzedażą
 • Coaching
 • Zarządzanie zmianą
 • Rozwój kompetencji menedżerskich

Branża: finanse (ubezpieczenia, inwestycje, kredyty), budownictwo, farmacja, media i marketing.

Współpracował m.in. z Compensa, Nationale Nederlanden, AXA, Uniqa, PZU, Nofsza, TimeCamp, Hydro Building Systems.

Kontakt: arkadiusz.kaczmarek@sandler.com

LinkedIn

Poznaj Arka bliżej!

 

MARCIN KWIATKOWSKI

Praktyk biznesu przez ponad 10 lat związany z branżą prywatnej opieki medycznej (Medicover, Promedis, Medycyna Rodzinna, Lux Med). W tym czasie sprzedawał (KAM), zarządzał i tworzył działy sprzedaży (dyrektor sprzedaży, dyrektor działu obsługi klienta), tworzył strategie (np. opracowanie części finansowej biznesplanu, na bazie którego powstała firma Promedis, która w 2008 roku połączyła się z Lux Med), odpowiadał za finanse (dyrektor finansowy), inwestycje i rozwój tych firm (dyrektor operacyjny).

Od ponad trzynastu lat entuzjasta i trener Sandlera. W swojej pracy z klientami najważniejsze dla niego jest jedno kryterium – program rozwojowy ma przełożyć się na konkretną, określoną zmianę. W pracy ze swoimi klientami skupia się na różnych obszarach – wzrost sprzedaży, wzrost marży, wzrost udziału w rynku, wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług. W ramach realizowanych projektów, zajmował i zajmuje się pracą nad kompetencjami sprzedażowymi, menedżerskimi, budowaniem standardów sprzedaży i zarządzania, wdrażaniem CRM, tworzeniem strategii sprzedażowych. Pracuje u swoich klientów zarówno grupowo jak i indywidualnie.

Prywatnie: pochodzi z Wrocławia, od 17 lat mieszka i pracuje w Warszawie. Biega, jeździ na rowerze i nartach.

Obszary eksperckie:

 • Sprzedaż
 • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
 • Negocjacje
 • Budowanie standardów sprzedaży
 • Budowanie standardów zarządzania sprzedażą
 • Wdrożenia CRM

Branża: finansowa, medyczna, IT i konsulting.

Współpracował m.in. z Bank Pekao, BNP Paribas, PKO BP, Raiffeisen Polbank, Union Investment, ING, Aviva, PZU, PWC, Accenture, Delloite, Lux Med, Biogen, Bosch, Mapei, Bonduelle.

Kontakt: marcin.kwiatkowski@sandler.com

LinkedIn

 

MARIUSZ ŁYSY

Szkoleniowiec, trener, menedżer z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. W latach 2004 -2007 współtwórca projektów rozwojowych w zakresie rodzinnych planów finansowych i systemów wspierających pracę pośredników ubezpieczeniowych.

Choć duszę ma niecierpliwą, to w życiu kieruje się zasadą „Jedz małą łyżką, ale długo”.

Prywatnie dumny ojciec dwójki wspaniałych, już dorosłych dzieci. Miłośnik narciarstwa. Od lat piecze chleb i produkuje wino.

Obszary eksperckie:

 • Sprzedaż (B2C, B2B)
 • Polecenia
 • Umiejętności interpersonalne
 • Wywieranie wpływu na ludzi
 • Skuteczne motywowanie

Branża:  ubezpieczenia, budownictwo, poligrafia, telekomunikacja, teleinformatyka.

Współpracował m.in. z Athlon Car Lease Polska, Aviva Tu na Życie, Canon Polska, Compensa Dystrybucja, DKS, ING Bank Śląski, Bank Pekao, PKO Bank Polski, PZU, T-Mobile Polska.

Kontakt:  mariusz.lysy@sandler.com

LinkedIn

JAKUB MATUSZKIEWICZ

Człowiek marketingu. Od ponad 15 lat realizujący się zawodowo jako szef działów Public Relations i marketingu. Twórca strategii dla kilkudziesięciu klientów z wielu sektorów polskiej i europejskiej gospodarki. Pracował dla marek luksusowych, rynku nieruchomości, funduszy inwestycyjnych i banków, marek outdorowych, MLM, motoryzacyjnych, firm z sektora budowlanego i wnętrzarskiego, branży energetycznej, kosmetycznej czy dziecięcej.


Trener, konsultant, copywriter. Marketing traktuje jako proces, który można precyzyjnie zaplanować, wdrożyć i ewaluować. Tej perspektywy nauczyły go własne doświadczenia jako przedsiębiorcy. Dzięki temu jego klienci wiedzą jaki cel przyświeca ich działaniom i na co przeznaczają swój budżet.


Prywatnie tata strasznie szybko rosnącej dwójki synów, mąż, zadeklarowany domator, fan Puszczy Kampinoskiej (i okazjonalny przewodnik po niej), jogi i miłego nastroju. W dowolnej kolejności.

Obszary eksperckie:

 • Strategia marketingowa - UVP, persony zakupowe, lejki komunikacyjne
 • Budżetowanie, planowanie i ewaluacja działań marketingowych
 • Strategia kontentowa - projektowanie komunikacji firmy łączącej działania wizerunkowe i sprzedażowe
 • Social Selling - projektowanie sprzedaży w oparciu o Social Media
 • Empolyee Advocacy - projekty komunikacji firmy w oparciu o jej pracowników – ambasadorów

Współpracował m.in. z OSRAM, Oras, Oknoplast, Viessmann, Klose, Pfleiderer, Ytong, Xella, Purmo, Soudal, Agent Provocator, Bacardi – Martini Polska, Foppapedretti, Rent Like Home, Lloyd Properties, PEKAO TFI, Europejski Bank Inwestycyjny, CampuS, Alpinus, Ariix, Mitsubishi, TATA Motors, NordGlass.

Kontakt: jakub.matuszkiewicz@sandler.com

LinkedIn

DARIUSZ MILCZAREK

Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej).

Realizator projektów szkoleniowych i doradczych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych. Na przestrzeni 16 lat pracy trenerskiej, w jego kursach uczestniczyło ponad 4 tysiące osób.

Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Prywatnie entuzjasta nurkowania i badmintona.

Kontakt: dariusz.milczarek@sandler.com

LinkedIn

ŁUKASZ PAWUL

Multi trener i konsultant, jak sam o sobie mówi. Żadnej branży się nie boi.

Dyplomowany trener biznesu na poziomie mistrzowskim, certyfikowany coach menedżerski, mediator, przedsiębiorca.
Skuteczny trener, który zna się na sprzedaży zarówno bezpośredniej, jak i tej z wykorzystaniem kanałów zdalnych.
Łukasz w swojej ponad dwudziestoletniej karierze budował, rozwijał zespoły sprzedażowe, wspierał menedżerów oraz tworzył struktury i strategie wsparcia sprzedaży. Ostatnią dekadę poświęcił na pracę w międzynarodowych grupach. Od kilku lat aktywny Przedsiębiorca.
Warto dodać, że jest on także autorem licznych programów szkoleniowych dla wielu sektorów gospodarki.

Łukasz hołduje zasadzie, że „nie ma rozwoju w strefie komfortu i (często) komfortu w strefie rozwoju”. Największą satysfakcję sprawia mu, kiedy ludzie przełamują wewnętrzne blokady i wchodzą na wyższy - dotychczas nieosiągalny dla nich poziom.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki cudownych dzieci. Miłośnik ruchu i wszelkich aktywności sportowych oraz garażowy „artysta”.

Obszary eksperckie: 

 • Sprzedaż i zarządzanie sprzedażą
 • Coaching menedżerski
 • Mentoring
 • Leadership
 • Konsulting
 • Personal development
 • Nowoczesny prospecting
 • Networking
 • E-commerce

Branża: bankowość, ubezpieczenia, usługi biznesowe i konsulting, IT, e-commerce, agro, marketing i reklama, budownictwo, produkcja.

Współpracował m.in. z Grupa Pracuj (pracuj.pl), Bank Pekao, Unilink, DXC, Mondi Simet, Ciech, NaturalCrop, Remmers, Promar.

Kontakt:  lukasz.pawul@sandler.com

LinkedIn

Poznaj Łukasza bliżej!

MARIUSZ RACHLEWICZ

Przez ponad 10 lat zdobywał doświadczenie biznesowe jako dyrektor sprzedaży i dyrektor dystrybucji. Przez kolejne 10 był Project Managerem i trenerem realizującym projekty rozwojowe dla klientów z wielu branż.

Jest praktykującym sprzedażowcem, a swoją wiedzą dzielił jako guest speaker na studiach MBA WSB we Wrocławiu oraz jako wykładowca studiów podyplomowych na Uniwersytecie Szczecińskim. Na co dzień przede wszystkim doradza jak sprzedawać mądrzej (zamiast ciężej), uczy jak zarządzać sprawniej oraz pomaga liderować efektywniej.

Z zawodu jest trenerem... piłki nożnej, a oprócz tego absolwentem Executive MBA - Dominican University Brennan School of Business.

W wolnych chwilach tworzy gry i nieszablonowe narzędzia rozwojowe, prowadzi bloga „JA! Lider” oraz videobloga „Zarządzanie jest proste”. Prywatnie uwielbia każdą formę sportowej aktywności. A jako miłośnik i uczestnik sportów zespołowych często wykorzystuje analogie sportowe w swojej pracy doradczej.

Kontakt: mariusz.rachlewicz@sandler.com

LinkedIn

Poznaj Mariusza bliżej!

KRZYSZTOF RZEPKOWSKI

Szkoleniowiec, trener, menedżer i mówca z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości; autor bloga sprzedażowego na Facebooku „Buty Klienta” oraz prelegent podczas polskiej edycji TEDx. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd (i dużych pieniędzy…).


Wykształcenie: stopień naukowy doktora habilitowanego nauk humanistycznych uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim (2017). Prezes Sandler Training Polska.

Kontakt: krzysztof.rzepkowski@sandler.com

LinkedIn

MICHAŁ WLEKLIK

Menedżer, kierownik zespołów sprzedażowych, szkoleniowiec, trener i konsultant Sandler Training Polska, od 15 lat czynnie działający w sprzedaży. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, miłośnik kultury Hiszpanii, gdzie studiował na Uniwersytecie Autonóma w Madrycie.

Ukończył kurs Total Selling dla dyrektorów sprzedaży w ICAN Institute oraz Akademię Zarządzania Sprzedażą Sandler Training Polska. Przez ponad 11 lat menedżer różnych zespołów sprzedażowych w branży nieruchomości, z czego 6 lat jako dyrektor sprzedaży.

Najwięcej energii do działania dają mu sukcesy osób, z którymi pracuje, szczególnie jeśli wynikają z przełamywania przez nich utartych schematów i własnych ograniczeń. Wyznaje filozofię zarządzania przykładem.

Prywatnie mąż, kibic piłkarski i podróżnik, najczęściej w tej kolejności ;)

Obszary eksperckie:

 • Zarządzanie sprzedażą
 • Sprzedaż nieruchomości
 • Sprzedaż B2C
 • Prospecting
 • Coaching & mentoring
 • Negocjacje

Branża: nieruchomości.

Kontakt: michal.wleklik@sandler.com

LinkedIn

Poznaj Michała bliżej! 

Obserwuj nas na portalach społecznościowych

Obserwuj nas na portalach społecznościowych aby otrzymywać najnowsze porady sprzedażowe!

Sandler Training Polska na Facebooku

Sandler Training Polska na LinkedIn