Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

O NAS

Pomagamy naszym klientom zoptymalizować inicjatywy sprzedażowe.

 Dzielimy się ekspercką wiedzą i doświadczeniem od 2005 roku. W naszych szkoleniach oferujemy sprawdzone procesy i metodykę.

Zaufaj doświadczeniu

Szkolenia firmy Sandler są dostosowywane do potrzeb klientów. Dzięki temu zapewniamy skuteczną obsługę niezależnie od wielkości firmy czy branży. Nasi klienci działają w IT, bankowości, opiece zdrowotnej i wielu innych sektorach.

Dołącz do zwycięskiej drużyny

Ważne jest dla nas zadowolenie naszych pracowników. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i solidny pakiet świadczeń, elastyczne harmonogramy pracy pozwalające zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz nieustanne szkolenia ułatwiające rozwój kariery.

Poznaj nasze sukcesy

Firma Sandler została wyróżniona wieloma nagrodami krajowymi, w tym „Training Industry Top 20 Training Companies” oraz „Selling Power Magazine Top 20 Sales Training Companies”. Te sukcesy umacniają naszą pozycję na rynku i przyczyniają się do wzrostu poziomu zaufania.

Poznaj nasz zespół

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów sprawia, że sprawnie realizujemy wszystkie projekty. Każdego dnia pracujemy tak, aby nasi klienci osiągali sukcesy.
 
O firmie
Know-how Sandler Training reprezentowany jest w Polsce od 2005 roku. Od 2010 roku firma działa niezależnie jako Sandler Training Polska Sp. z o.o. i jest jedynym licencjonowanym partnerem Sandler Training na terenie Polski i Europy Środkowej (Master Franchisee).

Programy oferowane w Polsce uwzględniają nie tylko specyfikę samego języka, lecz także kontekst kulturowy i biznesowy naszego rynku.

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.