Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee

NOWA PERSPEKTYWA SPRZEDAŻY WG SANDLER SELLING SYSTEM

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Sprawdź nadchodzące terminy!

Unikatowy program treningowo-szkoleniowy dla sprzedawców, konsultantów, agentów, doradców, key account managerów, czyli dla ludzi, których życie zawodowe związane jest z nawiązywaniem i rozwijaniem relacji handlowej. Dla których sprzedaż jest dniem powszednim.

 

Niezależnie od branży, produktu czy sposobu działania ten program nauczy Cię zupełnie nowego podejścia do sprzedaży i wywierania wpływu na klienta. Wzbogaci Twój warsztat o zupełnie nowe zasady i techniki, których twórcą jest David Sandler. Nauczysz się działać wykorzystując jeden z najbardziej skutecznych i rozpoznawalnych na świecie modeli sprzedaży jakim jest Sandler Selling System.

 

Pierwszy tego typu program w Polsce, w całości realizowany w specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji mobilnej, która niczym wirtualny trener - podpowiada, przekazuje zadania, wspiera i nadzoruje cały proces uczenia się.

  • Codziennie przez trzy miesiące z zegarmistrzowską precyzją i dokładnością będziesz otrzymywał od swojego wirtualnego trenera krótkie filmy inspiracyjne i instruktażowe, quizy sprawdzające, zadania do samodzielnej pracy, misje do wdrożenia w pracy z klientami. W taki sposób, byś rzeczywiście nauczył się nowej perspektywy sprzedaży i osiągnął w niej mistrzostwo.

  • Każdego dnia poświęcisz tylko 19 i ½ minuty na kontakt z naszym wirtualnym trenerem. Będziesz mógł to zrobić przez 12 godzin w ciągu dnia. Sam zdecydujesz, kiedy dokładnie będziesz chciał się uczyć i trenować. Ale czas będzie ograniczony.

  • Razem z Tobą w programie weźmie udział każdorazowo kilkadziesiąt osób. Będziecie mogli porównywać się ze sobą i dzielić spostrzeżeniami. Będziesz zdobywał punkty za realizację zadań i będziesz mógł też pościągać się z niektórymi. Jeśli oczywiście masz na to ochotę! Każdego dnia będziesz mógł też sprawdzić jak Ci idzie uczenie się, co robisz dobrze, a gdzie masz jeszcze braki. O tym wszystkim powie Ci Twój wirtualny trener w aplikacji.

  • Jeśli weźmiesz udział w programie staniesz się członkiem kilkuosobowego mini zespołu. Będą to inni uczestnicy, którzy podobnie jak Ty postanowili nauczyć się nowego podejścia do sprzedaży i podobnie jak Ty zajmują się w znacznej części swoich aktywności budowaniem i rozwijaniem relacji handlowych. Razem ze swoim mini zespołem będziecie mogli trenować niektóre umiejętności w trakcie wspólnych specjalnych misji.

  • Będziesz miał także swojego sparingpartnera – superwizora. To także uczestnik programu. Twój buddy. Wiele zadań będziesz konsultował właśnie z nim. Wszystko po to, być był bardziej zmotywowany, bardziej aktywny i bardziej przygotowany.

Ten program to prawdziwe wyzwane treningowe. Jest przygotowane dla profesjonalistów. Uczestnictwo w nim ma sens tylko, jeśli poważnie myślisz o swojej własnej efektywności. Pomożemy Ci się zmobilizować, zachęcimy Cię do nauki i nowych aktywności. Zadbamy o przyjazne i fajne środowisko do rozwijania własnych kompetencji i trenowanie w myśl zasady „bawiąc uczyć, ucząc bawić”. Musisz jednak podjąć wyzwanie i się zaangażować. W przeciwnym razie będzie to kolejna nieprzeczytana książka na półce lub karnet do siłowni, z której nigdy nie skorzystałeś.

Wchodzisz w to? Czy odpuszczasz?

Planujesz szkolenie w firmie?

Wdrożenie planu rozwojowego?

Wyślij zapytanie, a wrócimy do Ciebie z indywidualną ofertą.


Wyślij
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.