Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee

Kierownicy sprzedaży

Przełożony, trener, mentor i szkoleniowiec — pełnisz wszystkie te role jednocześnie, ale czy robisz to w efektywny sposób?

Prowadź swój zespół do celu

Zarząd wyższego szczebla wyznacza cele dla Twojego działu i oczekuje, że zostaną one osiągnięte. Jakkolwiek trudne lub niemożliwe do osiągnięcia będą, od tego momentu to właśnie Ty będziesz odpowiadać za ich realizację. Twoim zadaniem będzie przekształcenie potencjału sprzedawców w rzeczywiste, produktywne działania, dzięki którym osiągnięcie celów stanie się możliwe.

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NASZYMI EKSPERTAMI

  • Odkryjesz nowe możliwości biznesowe

  • Zwiększysz efektywność pracy dzięki rozsądnemu planowaniu czasu pracy

  • Usprawnisz proces rekrutacji i rozwoju pracowników

Od komunikacji po zarządzanie czasem, projektami i personelem

Jesteś jednocześnie przełożonym, trenerem i mentorem swojego zespołu, a przy tym nieustannie ponosisz odpowiedzialność za jego działania: odkrywanie nowych i utrzymywanie istniejących możliwości biznesowych, zarządzanie terytoriami i wypełnianie na czas stosownej dokumentacji.

 

Przez cały czas musisz rekrutować, zatrudniać i szkolić nowych pracowników, tak aby zapewnić odpowiednie doświadczenie, umiejętności i możliwości — nie tylko do wykonania bieżących zadań, lecz także do dalszego rozwoju.

Przydałaby Ci się pomoc? Z pewnością. Sandler może dostarczyć Ci odpowiednie procesy, narzędzia i techniki, dzięki którym Ty i Twój zespół pozostaniecie skoncentrowani na tworzeniu wysokiej wartości, a jednocześnie będziecie mogli osiągać coraz większe sukcesy.

Nasi eksperci współpracują również z zespołami ds. sprzedaży. Wiemy, jak sprawnie zwiększyć sprzedaż i zmobilizować pracowników do efektywnego działania