Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera

Wciskać, bronić się czy omamiać? Kontrowersyjne? To tylko jedno z ujęć problemu efektywności handlowej. To również pytanie o skuteczność dotychczas stosowanych metod sprzedaży. Wyniki poniżej oczekiwań mogą być spowodowane bezrefleksyjnym stosowaniem utartych praktyk sprzedażowych. Handlowcy często popadają w rutynę i znudzenie, a potencjalni klienci - znając sposób przedstawiania oferty na pamięć – skutecznie obchodzą wysiłki sprzedawców.

Sprawdź nadchodzące terminy!

Złam schemat działania i zacznij sprzedawać!

Filozofia programu opiera się na odejściu od metod proponowanych w tradycyjnych szkoleniach, w tym także od tradycyjnych etapów sprzedaży, i skierowaniu uwagi na wyzwania zakupowe klienta, jego gry psychologiczne i stosowanie niestandardowych mechanizmów wywierania wpływu. System Sandlera poddaje w wątpliwość dotychczasowe rozważania na temat:

 • Co i jak powinien w rzeczywistości kontrolować sprzedawca w rozmowie z klientem?
 • Jakie są etapy i zadania w kontakcie handlowym?
 • Jakich technik i metod budowania relacji z klientem powinien używać handlowiec, a z czego powinien zrezygnować?
 • Jak powinien postrzegać rolę swoją i klienta w relacji handlowej?
 • Jak zbuduje osobisty komfort pracy?

Dla kogo?

Sprzedawcy

Szkolenie spełni Twoje oczekiwania, jeśli:

 • Masz trudność w „dobiciu” się do odpowiednich osób i zainteresowanie ich (pozyskiwanie/rozwijanie)
 • Po stronie klienta często „rozbijasz się” o długotrwały, przeciągający się proces decyzyjny (wiele osób, procedury, przetargi itd.)
 • Jesteś zmuszony pokonywać obiekcje i wątpliwości klienta (częsta presja ceny, silna pozycja handlowa kupującego)
 • Klient przedstawia wysokie oczekiwania, które angażują Cię w stopniu niewspółmiernym do potencjalnych wyników współpracy (spotkania, demonstracje, prezentacje, doradztwo itd.)
 • Zdarza Ci się utrzymywać kontakty z potencjalnymi klientami, którzy obiektywnie nigdy nie staną się klientami rzeczywistymi

Menedżerowie

Program Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera usprawni Twoje działania, jeśli:

 • Szukasz sposobów na powiększanie puli klientów, w sytuacji, kiedy przetrwanie przedsiębiorstwa jest związane z utrzymaniem nieustannej ekspansji
 • Zarządzasz działem handlowym borykającym się z prognozami braku wzrostu sprzedaży
 • Doświadczasz wysokiej rotacji personelu w dziale handlowym i jesteś zaangażowany w proces rekrutacji nowych handlowców
 • Tracisz handlowców, w których szkolenie zainwestowałeś pokaźne zasoby, a którzy teraz zasilają szeregi konkurencji
 • Nadzorujesz skomplikowane, wieloetapowe procesy handlowe, które wymagają głębokiej wiedzy branżowej

Program oparty o metodykę Sandlera to nie jednorazowe szkolenie, nakierowane na rozwój punktowych umiejętności, ale kompleksowy system (proces) edukacyjny, którego rezultatem jest trwała zmiana w sposobie sprzedawania i podejścia do klienta (tzw. kulturze sprzedażowej).
Dzięki rozłożeniu całego procesu w czasie, zróżnicowanej metodologii, stałemu monitoringowi i permanentnemu wsparciu merytorycznemu, „nowa” wiedza sprzedażowa jest przez uczestników lepiej przyswajana i szybciej staje się częścią ich repertuaru zachowań.

W trakcie procesu...

Improver to aplikacja, wirtualny coach, superwizor, który wyznacza zadania wdrożeniowe, sprawdza wiedzę, monitoruje poziom realizacji i zastosowania nowych technik, jednocześnie nagradza sukcesy. Wszyscy uczestnicy Improver biorą udział w rywalizacji o miano najlepszego „wdrożyciela” nowych kompetencji. Wirtualny „przyjaciel” przez cały czas czuwa i wspiera, w taki sposób, aby wzmacniać pożądane działania i eliminować błędy oraz złe nawyki. W praktyce uczestnicy otrzymują 1 misję dziennie do wykonania. Wszystko w lekkiej formie grywalizacji.

Co wyniesiesz ze szkolenia?

 

 • nauczysz się skutecznie sprzedawać wykorzystując siedem etapów „nowego” systemu sprzedaży w rozmowie handlowej;
 • poznasz i przećwiczysz niestandardowe (i skuteczne) techniki sprzedaży zawarte w programie szkolenia;
 • dostaniesz dostęp do pilnie strzeżonego know-how Sandler Selling System®;
 • nabędziesz kompetencje społeczne;
 • zaczniesz zarabiać więcej!

Harmonogram

Dzień 1

Wprowadzenie do modelu Sandler Selling System. Budowanie innowacyjnej relacji z Prospectem - analiza modelu i raportu Extended DISC.

Dzień 2

Budowanie innowacyjnej relacji z Prospectem c.d. (techniki pozycjometru, taktyka odwracania).

Dzień 3

Strategia negatywnego odwracania, zarządzanie procesem sprzedaży (kontraktowanie i zabezpieczanie działań).

Dzień 4

Kwalifikacja Prospecta - budowanie motywacji do zakupu (lejek bólu), ćwiczenia wdrożeniowe (symulacje biznesowe).

Dzień 5

Kwalifikacja Prospecta - badanie gotowości klienta do zakupu (budżet), rozmowa o decyzji zakupowej (decyzja).

Dzień 6

Prezentacja rozwiązania i zabezpieczanie sprzedaży. Sztuka prezentacji na podstawie książki: „Błąd Power Pointa”.

Dzień 7

Rozmowa telefoniczna. Sztuka przechodzenia bramkarza, 30- sek. Reklama, negocjacje – zagrywki klientów i triki negocjacyjne.

Dzień 8

Warsztaty treningowe, case study oparte o cały proces sprzedaży Sandlera.

Pakiet ofertowy

W ramach oferty programu rozwojowo-szkoleniowego "Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera" prowadzonej według metodologii Sandler Training:

Uczestnictwo w 56-godzinnym programie szkoleniowo-coachingowym. Sesje prowadzone są w formule 7-godzinnych spotkań, prowadzonych co trzy/cztery tygodnie. W trakcie trwania pandemii sesje odbywają się w formie szesnastu 3,5-godzinnych spotkań online na platformie zoom. Spotkania odbywają się w kameralnych, kilkunastoosobowych grupach.

Badanie kwestionariuszem Extended DISC, który pozwala na przygotowanie indywidualnego planu pracy nad efektywnością osobistego stylu komunikowania się z klientami.

Dostęp do aplikacji mobilnej IMPROVER, pełniącej funkcję "wirtualnego trenera”, który poprzez misje i quizy wyznacza zadania wdrożeniowe, sprawdza wiedzę, monitoruje wykorzystanie nowych umiejętności, a jednocześnie nagradza sukcesy i piętnuje zaniechania.

Podręcznik na licencji Sandler Training, zawierający pełny materiał merytoryczny poruszany w trakcie zajęć oraz specjalnie opracowane materiały wspierające program (m.in. usprawniające indywidualną pracę wdrożeniową).

Międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu Sandler Selling System uznawany w wielu korporacjach na całym Świecie.

 

 

Dofinansowanie

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na szkolenia, doradztwo, coaching i mentoring.
W zależności od województwa wynosi ono od 50% do nawet 80% i skierowane jest do przedsiębiorców (w tym sieci partnerskich, franczyzowych etc.) ze wszystkich województw, za wyjątkiem mazowieckiego i pomorskiego.

 

Planujesz szkolenie w firmie?

Wdrożenie planu rozwojowego?

Wyślij zapytanie, a wrócimy do Ciebie z indywidualną ofertą.


Wyślij
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.