Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee
 

Ta strona korzysta z ciasteczek.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

ROZWIĄŻ NAJTRUDNIEJSZE WYZWANIA SPRZEDAŻOWE

Podczas gdy inne szkolenia sprzedażowe pokazują, jak lepiej grać w grę, Sandler uczy, jak łamać zasady, zmieniać grę i całkowicie unikać typowych problemów ze sprzedażą.

SPRAWDŹ NASZE SZKOLENIA!

Kim jesteśmy?

Sandler Training Polska Sp. z o.o jest licencjonowanym partnerem światowego lidera w zakresie szkoleń dedykowanym siłom sprzedaży, jakim jest Sandler System Ltd. (właściciel marki Sandler Training).

Razem z 270 oddziałami w 27 krajach tworzymy największą na świecie organizację doradczo-szkoleniową nakierowaną na wsparcie klientów w ich procesach sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Prowadzimy projekty rozwojowo - doradcze dla firm z niemal wszystkich sektorów polskiej gospodarki. Jednocześnie budujemy strukturę regionalnych biur Sandlera na terytorium Europy Centralnej pełniąc funkcję Master Franchisee. W Polsce funkcjonuje aktualnie pięć niezależnych centrów szkoleniowych Sandler Training 

Nasz kanał to spora kopalnia wiedzy. Profesjonalni trenerzy bardzo chętnie udzielają porad w dziedzinie sprzedaży i zarządzania. Zapoznaj się z naszymi materiałami i odwiedź nas na YouTube

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.