Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee

Skontaktuj się z nami

 Sandler Training Polska

Skontaktuj się z nami

Sandler Training Polska

Sandler Training Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Flisa 4
Warszawa 02-247
Polska

Tel.: +48 (22) 577 40 99

Email: sandler@sandler.pl

KRS: 0000039323

Informacja o rejestrze zbiorów danych:
Zgodnie z art. 36a Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez administratora bezpieczeństwa informacji rejestru zbiorów danych, administrator bezpieczeństwa informacji w Sandler Training Polska Sp. z o.o. udostępnia zainteresowanym treść rejestru zbiorów danych do przeglądania w siedzibie Spółki, tj. przy ul. Marcina Flisa 4 w Warszawie. W celu ustalenia szczegółów udostępnienia treści ww. rejestru prosimy o kontakt pod adresem e-mail abi@stpl.pl.

NIP: 5251475766
REGON: 012165772
Kapitał zakładowy 50.000zł
Sąd Rejonowy Dla M. St. Warszawy W Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest Sandler Training Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Flisa 4, zwana dalej Spółką. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie oraz, o ile wyrażą Państwo zgodę, w celach marketingowych. W razie konieczności dane mogą zostać przekazane do partnerów organizacji Sandler Training. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia poprzez kontakt: abi@stpl.pl. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji ww. celów.

* - pola obowiązkowe

Contact Us

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sandler Training Polska Sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że posiadam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sandler Training Polska Sp. z o.o. celu marketingu własnych produktów i usług, w tym na otrzymywanie od Sandler Training Polska Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, również za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.