Skip to main content
Polska Sp. z o.o. | Master Franchisee

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem.

DARIUSZ MILCZAREK

Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych
na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca
i wieloletni akcjonariusz House of Skills.
Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej).

Realizator projektów szkoleniowych i doradczych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych.
Na przestrzeni 16 lat pracy trenerskiej, w jego kursach uczestniczyło ponad 4 tysiące osób.

Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców
w Polsce.

Prywatnie entuzjasta nurkowania i badmintona.

ŁUKASZ GRABOWSKI

Manager sprzedaży z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach m.in. z branży FMCG, Automotive oraz dóbr luksusowych. Pracował na stanowiskach od Key Account Managera po Dyrektora Zarządzającego. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie kontraktów z kluczowymi klientami, rekrutację i szkolenie pracowników, realizację i egzekwowanie planów sprzedażowych. Dzięki pracy w różnych branżach doskonale rozumie problemy dzisiejszych sprzedawców i managerów sprzedaży. 

Od dwóch lat opiekuje się przede wszystkim klientami z sektora bankowego, IT i ubezpieczeń.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.
Od maja 2011 roku Partner w Sandler Training odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój międzynarodowych franczyz.

Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i motoryzacji.
Każdą wolną chwilę spędza aktywnie uprawiając sport.

Specjalizacja:
• Doradztwo w zakresie organizacji procesów sprzedaży, coach sprzedaży
• Sandler Selling System – metodologia działań handlowych oparta na innowacyjnej relacji
i technikach wywierania wpływu według know-how Sandler Training®
• Zarządzanie zespołem sprzedażowym
• Negocjacje sprzedażowe

ROBERT CHOJNACKI

Autor wielu szkoleń, projektów wdrożeniowych i programów edukacyjnych. Pracował na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży w kilku międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w szkoleniach realnie wpływających na osiąganie zakontraktowanych celów, głównie w obszarze sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Od kilku lat zachęca klientów do pracy z uwzględnieniem success fee. Od 13 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i seminaria w których wzięło udział kilka tysięcy osób. Trener i partner w uznanych organizacjach doradczo-szkoleniowych. Uczestnik projektu Mastery Club Harvard Business Review Polska, certyfikowany coach oraz konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC.

Prywatnie zainteresowany filozofią ZEN. Czasami praktykuje malarstwo i grafikę.

BEATA NIKLAS

Aktywny trener sprzedaży, coach i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu zespołami handlowymi w branżach telekomunikacyjnej, IT, integratorskiej w różnych segmentach rynku B2B, ze szczególnym uwzględnieniem klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej i technologicznej.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Prowadzi szkolenia, konsultacje, audyty, indywidualne treningi i procesy coachingowe, a także planuje i realizuje projekty integrujące zespoły oraz tworzy systemy motywacyjne i prowizyjne dla sprzedawców i menedżerów.

Miłośniczka historii Europy XVI i XVII wieku oraz pilot samolotów.

 

Specjalizacja:

• Sandler Selling System – metodologia działań handlowych oparta na innowacyjnej relacji
i technikach wywierania wpływu według know-how Sandler Training®
• Sandler Management Solutions – system szkolenia dla menedżerów
• Zarządzanie sprzedażą
• Coaching indywidualny i grupowy
• Coaching sprzedaży
• Tworzenie systemów motywacyjnych i prowizyjnych
• Team building

EWA MIGO

 Skuteczna trenerka, która zna się na sprzedaży. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach. Ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwala jej na ekspercką analizę potencjału działów handlowych. Ostatnie 10 lat pracowała w branży finansowej, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. 

W Sandler Training zajmuje się dostarczaniem rozwiązań doradczo-szkoleniowych dla zespołów sprzedaży
w branżach usług profesjonalnych dla biznesu, logistycznych i finansowych.

 

Specjalizacja:

• Doradztwo w zakresie organizacji procesów sprzedaży, coach sprzedaży
• Sandler Selling System – metodologia działań handlowych oparta na innowacyjnej relacji i technikach wywierania wpływu według know-how Sandler Training®
• Zarządzanie zespołem sprzedażowym
• Negocjacje sprzedażowe
• Szkolenia trenerskie

MICHAŁ BUKOWSKI

Konsultant biznesowy, coach i trener od piętnastu lat czynnie działający na rynku polskim. Realizator wielu projektów doradczo-szkoleniowych, specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu zmian kultury przywództwa oraz poprawy efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikowany konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC, a także Barrett Values Centre (badanie kultury organizacji).

Od siedmiu lat bada i rozwija zasady improwizacji, błędnie rozumianej jako coś przypadkowego i nieprzewidywalnego. Doświadczenia zdobyte na polu tych eksperymentów i ćwiczeń przenosi do szkoleń
i programów rozwojowych.

Jest współtwórcą kategorii Mentoring Theater w Polsce.

 

MICHAŁ BIERNACKI

Menedżer, praktyk i entuzjasta sprzedaży, skoncentrowany na celu i strategii jego osiągania. Zwolennik rozwoju kompetencji zawodowych i optymalnego wykorzystania potencjału predyspozycji personalnych.

Kilkanaście lat doświadczenia komercyjnego w środowisku korporacyjnym w branży produktów biurowych, komputerowych i konferencyjnych (OPI) na różnych szczeblach menedżerskich - od kierowniczego począwszy a na dyrektorskim skończywszy. Członek projektów restrukturyzacyjnych, twórca i reorganizator systemów dystrybucji w kilku krajach Europy. Postać pełna pasji i dynamizmu.

Prywatnie ojciec dwójki urwisów, zapalony fan motoryzacji, lotnictwa, lecz przede wszystkim niepoprawny orędownik tenisa ziemnego – sam o sobie mówi z przekąsem ‘ten drugi Federer, o którym świat niestety nie usłyszał...i nie usłyszy’.

ARKADIUSZ CHLUDZIŃSKI

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań Business Development. Pracował w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator) oraz PwC (Head of Business Development Team).

Łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu sprzedaży z wiedzą naukową. Entuzjasta sprzedaży. Konsultant, Trener Sandler Training Polska. W sprzedaży kieruje się zasadą: „wyróżnij się albo zgiń”. Autor wielu publikacji. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych.

Sprzedawca nawrócony na marketing.

JAKUB HOFMAN

Konsultant, trener, menadżer sprzedaży, oraz biznes deweloper.

Prawie 20 lat doświadczenia w kreacji i implementacji strategii sprzedaży i marketingu, definiowania wymagań rynkowych, oraz rozwoju biznesu dużych międzynarodowych organizacji w takich sektorach rynku jak IT, telekomunikacja, energetyka. Odpowiedzialny za sprzedaż oraz kierowanie zespołami sprzedażowymi adresującymi klientów z sektorów: finansowego, energetycznego, paliwowego, telekomunikacyjnego, publicznego i rządowego. Specjalizuje się w szkoleniach sił sprzedażowych oraz doradztwie w zakresie organizacji procesów sprzedażowych.

Wolne chwile spędza na nartach biegowych, nartorolkach lub siłowni przygotowując się do startów w maratonach narciarskich.

JAN GRZESIKIEWICZ

Jan Grzesikiewicz Aktywny, dynamiczny i zdeterminowany. Łowca głodny adrenaliny i wyzwań. Trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. Ma na koncie ponad 500 dni szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie problemów swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej, grywalizacyjnej co pozwala mu na ekspercką i wieloaspektową analizę kondycji klientów oraz ich potencjału. Cechy te trenuje prywatnie spełniając się w roli ojca trójki dzieci. Niespożytą energię rozładowuje jeżdżąc na motocyklu i żeglując.